Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

Va place cum arata forumul?

Distribuiți

Sondaj

Total voturi: x
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2008-08-27, 13:35

Da

Nu

Arata mai bine inainte

Acum arata mai bine

Mai ai de lucru la el

E praf

E pulbere

Important e ca merge Smile

Vizitato
    Vizitator

Re: Va place cum arata forumul?

Mesaj  Vizitato la data de 2008-08-27, 15:00

Arata mult mai bine ca inainte ! gg znoopy

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-06, 02:22

Arata mai bine ca inainte !!!..
    wany
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 45
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Activitate : 8
    Data de inscriere : 16/08/2008

Mesaj  wany la data de 2008-09-10, 19:37

super ok ! smyleurile as avea de adaugat in rest e foarte santa bine

Vizitato
    Vizitator

RE: Va place forumul.

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-11, 00:30

znoopy respect... ai facut o treaba buna Wink
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 64
    Varsta : 27
    Localizare : braila
    Steam : Nu
    Activitate : 53
    Data de inscriere : 30/07/2008

sondaj de opinie

Mesaj  Error la data de 2008-09-20, 06:57

Eu am votat *mai ai de lucru la el* si nu imi este rusine sa zic. In primul rand eu am un forum si de aceea zic *mai ai de lucru la el* pentru ca am habar de ce vorbesc , nu zic de altii ca nu au habar de ce vorbesc dar nici nu zic ca au ... Acum fiecare vine cu parerea lui. Aceasta este parerea mea.Nu sunt ca altii sa pun da pentru ca am primit admin si sa ma dau bine cu el. NU! Este parere personala,este sondaj la care toata lumea poate vota liber , daca cineva are ceva impotriva sa imi zica si mie Wink

Ps: daca vi se pare prea "ostil" postul poate pentru ca sunt prost dispus si nu am cu cine sa ma joc pentru a ma descarca.

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-20, 14:36

Error a scris:Eu am votat *mai ai de lucru la el* si nu imi este rusine sa zic. In primul rand eu am un forum si de aceea zic *mai ai de lucru la el* pentru ca am habar de ce vorbesc , nu zic de altii ca nu au habar de ce vorbesc dar nici nu zic ca au ... Acum fiecare vine cu parerea lui. Aceasta este parerea mea.Nu sunt ca altii sa pun da pentru ca am primit admin si sa ma dau bine cu el. NU! Este parere personala,este sondaj la care toata lumea poate vota liber , daca cineva are ceva impotriva sa imi zica si mie Wink

Ps: daca vi se pare prea "ostil" postul poate pentru ca sunt prost dispus si nu am cu cine sa ma joc pentru a ma descarca.

mda...nu vrei sa spui si ce mai e de lucru daca zici ca nu arata bine? inafara problemelor cu smiley-urile
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin

loooooooooool

Mesaj  Error la data de 2008-09-20, 23:36

in primul rand daca nu iti plac smiley-urile atunci poti sa le interzici din panoul adminului in caz ca nu stiai. si daca vrei sa creezi smiley-uri poti sa ceri ajutor ca iti gasesc imediat un tutorial pentru photoshop. este foarte usor.

Apoi uita'te la forum. Apare o categorie. apoi un forum cu acelasi nume. si apoi forumurile din acelasi forum pe pagina principala. Putea sa umble la panoul de afisare la structura si ierarhie ... si se vedea mult mai frumos.

crede'ma ca stiu foarte bine ce inseamna un forum si stiu ca aceasta nu arata cum ar trebui sa arate un forum.
    si in al 2 lea rand trebuia ca fiecare forum principal sa fie blocat pentru ca userii sa nu faca topicuri acolo. e urat sa apara forum forum topic topic. faci un forum special pentru fiecare chestie..

oricum..nu stiu daca ma intelegi , dar eu stiu deja toate smecheriile pentru forum. si un forum ca acesta il faci in o zi... cam atat..nu stiu sincer faza cu banerele acelea cu statisticile serverului de cs..in rest cu tot ce scrie aici in o zi nu ai ce face...cred deja k o zi e mult..si mai era de zis dar nu cred ca intelege cineva ce scriu aici...si de aceea nu mai scriu..
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-21, 00:44

apreciez sinceritatea si d-aia am si pus pool-ul cu forumul!

Normal ca mai e de lucru la el...acum 2luni habar nu aveam ce-i ala forum...deci nu am cum sa fiu expert peste noapte in forumuri!

Incet incet, o sa-l pun la punct , in fiecare zi imi vin idei si descopar chestii noi pe care vreau sa le aplic , asadar nu cred ca forumul va fi gata prea curand Smile ! O sa pun si smile-uri noi , dar imi trebuie timp sa le fac ( sau sa le caut ) !

De mentionat ca ma ocup fix singur , atat de forum , cat si de server ( ma refer la build ) , si mai nou am inceput sa invatz sa-mi fac singur pluginurile pt server !!

Colonel

masculin

daaaaaaaa

Mesaj  Error la data de 2008-09-21, 01:14

daca ai fi cerut ajutor ai fi primit.
    eu si cu yuki putem spune ca ne pricepem foarte bine la forumuri desi nu activam de prea mult timp. am invatat toate smecheriile. avem un forum. poate o sa facem banner exchange. vedem noi.

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-09-26, 19:16