Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

jucator hp.liquid

Distribuiți

ZidannE
    Locotenent
    Locotenent

masculin
    Numarul mesajelor : 21
    Varsta : 29
    Localizare : Bucuresti
    Activitate : 22
    Data de inscriere : 15/08/2008

jucator hp.liquid

Mesaj  ZidannE la data de 2009-07-17, 22:17

jucatorul hp.liquid a fost prins azi 17.07.pe harta de_archive ora ~ 17:10,avand speed -probabil si aim si wall.Eu sunt sigur ca am luat decizia corecta,aceea de a-i aplica un frumusel ban.stiu ca avea slot,dar asta nu-l absolva de vina,i-am facut 4 poze inainte sa ii dau ban - probabil ar trebui sa vin cu un argument,sa dovedeasca vinovatia - nu am,nu am avut timp sa ii fac(demo) decat poze - cei care ma cunosc,stiu ca nu iau masuri radicale eronate

P.S.:am folosit comanda amx_addban deoarece jucatoru iesise inainte k comanda amx_banip sa isi faca efectul.

Propun ban si pe forum (si cand ma gandesc ca vroia admin.Inainte sa iasa mi-a spus ca vroia sa ajunga la Monster-kill,va dati seama ce motiv plauzibil).

Nimeny_Altu

masculin
    Numarul mesajelor : 1
    Varsta : 36
    Localizare : constanta
    Steam : Da
    Activitate : 1
    Data de inscriere : 16/07/2009

Re: jucator hp.liquid

Mesaj  Nimeny_Altu la data de 2009-07-17, 22:24

Da eram si eu si aia era a 3-a harta in care juca cu cod din pacate pana a intrat un admin nu mai ramasese nimeni dar macar a primit ban .M-am mai facut si de ras ca adusesem niste baieti sa jucam si au iesit Smile)) , in concluzie ce zice ZidannE e adevarat si am si niste poze inclusiv cu ce a spus ca vrea sa faca monster si dupa scoate.... da nu am mai pus ca trebuie sa plec .
    waingro_boss
    Maior
    Maior

masculin
    Numarul mesajelor : 30
    Varsta : 44
    Localizare : constanta
    Steam : Da
    Activitate : 45
    Data de inscriere : 07/05/2009

Mesaj  waingro_boss la data de 2009-07-17, 23:53

bine lucrat zidanne, insa despre acest jucator va fii exclus si de pe forum deoarece nu da atentie adminilor si face ce vrea el pe servar.

.ro
    Sergent
    Sergent

masculin
    Numarul mesajelor : 17
    Varsta : 22
    Localizare : bucuresti
    Steam : Nu
    Activitate : 37
    Data de inscriere : 11/06/2009

Mesaj  .ro la data de 2009-07-18, 00:42

sunt de aceeasi parere cu zidane eu doar ce intrasem pe serv cand ii daduse ba

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-05-25, 13:10