Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

Abuz AnGeL|oF||LoVe|gyCa7rDynHo!

Distribuiți

Guppy

masculin
    Numarul mesajelor : 2
    Varsta : 26
    Localizare : Constanta
    Steam : Da
    Activitate : 6
    Data de inscriere : 07/07/2009

Abuz AnGeL|oF||LoVe|gyCa7rDynHo!

Mesaj  Guppy la data de 2009-07-10, 23:09

Nick Player : WaLL -E
    Ip Player : 89.32.206.182
    NIck Admin : AnGeL|oF||LoVe|gyCa7rDynHo
    Motiv : zice el trag in spawn
    O mica explicatie : deci.. era harta aim_map ..ora 17:50 am intrat pe server...m`am jucat..bineinteles strigau ca sunt codat..dupa care am ramas 1vs1 eu si inca un player .. adminul AnGeL|oF||LoVe|gyCa7rDynHo sa pus specator ...mi`a dat 2 kick`uri consecutive ..si imi tot zicea sa numai trag din spawn 5 secunde... acum va intreb eu cum sa nu trag 5 secunde dak spawn`u era doar de 2 secunde ?? dupa care mi`a dat ban 4 ore... ce ma deranjat cel mai tare a fost ca mi`a dat pe STEAMID si dak primesti ban pe STEAMID in max 24 de ore ai contul de steam dezactivat !! eu nu stau sa imi cumpar steamuri din cauza unor admini incompetenti !! va rog frumos faceti ceva!
    si uitati ce limbaj are acel player iar acest admin nu ii face nmk ..ba din contra imi da mie kick !! cu asa admini nu o sa ajungeti niciodata sus Wink
    Dovezi :
    http://img7.imageshack.us/img7/4091/63237173.jpg

http://img40.imageshack.us/img40/7412/92939577.jpg

http://img40.imageshack.us/img40/5435/96525961.jpg
    waingro_boss
    Maior
    Maior

masculin
    Numarul mesajelor : 30
    Varsta : 44
    Localizare : constanta
    Activitate : 45
    Data de inscriere : 07/05/2009

Re: Abuz AnGeL|oF||LoVe|gyCa7rDynHo!

Mesaj  waingro_boss la data de 2009-07-10, 23:52

Daca AnGeL|oF||LoVe|gyCa7rDynHo! v-a fii considerat vinovat in toata povestea il v-om sactiona. Iar despre BioTech o sa am grija  sa nu mai vb urat pe servar.
    |ILLuminati|>Bitza
    Sergent
    Sergent

masculin
    Numarul mesajelor : 19
    Varsta : 31
    Localizare : Braila
    Steam : Nu
    Activitate : 30
    Data de inscriere : 13/06/2009

Mesaj  |ILLuminati|>Bitza la data de 2009-07-11, 01:07

Aici avem o varianta a povestii....si pentru a lua masuri trebuie auzita si cealalta varianta, a lui AnGeL|oF||LoVe|gyCa7rDynHo.
    In ceea cel priveste pe BioTech o sa se ocupe waingro_boss.
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2009-07-11, 01:50

Am vazut cele expuse de tine, astept si versiunea lui ronaldo. Despre BioTech , nu pot sa-i fac nimic (pentru injuraturi repetate poate primi ban pe o durata de timp)!

Despre faza cu steamid-ul tau care se va dezactiva in 30 minute, eu zic ca poti sta linistit, pentru ca serverul meu este nosteam si nu are legatura cu sistemul valve de evidenta al ban-urilor! Deci poti sta linistit daca din cauza erai cel mai suparat, steamid-ul tau nu pateste absolut nimic daca iei ban pe el jucand la mine pe server!

Cand o sa am si versiunea lui ronaldo, voi lua o decizie!

Margelatul
    Soldat
    Soldat

masculin
    Numarul mesajelor : 8
    Varsta : 36
    Localizare : Cluj
    Activitate : 23
    Data de inscriere : 09/07/2009

Raspuns

Mesaj  Margelatul la data de 2009-07-13, 04:08

Mai frate, adminu a luat decizia corecta si nu m ai avea asa tupeu si daca vrei s postezi conversatia pune si chestia aceea unde ai vb tu fff urat.Deci nu t m ai plange, ca ai primit banu acela p merit..Ms

ZidannE
    Locotenent
    Locotenent

masculin
    Numarul mesajelor : 21
    Varsta : 29
    Localizare : Bucuresti
    Activitate : 22
    Data de inscriere : 15/08/2008

:)

Mesaj  ZidannE la data de 2009-07-14, 04:43

una din primele reguli pe un server,in general,este aceea de a respecta adminii,desigur,acum sunt admini cu personalitate si admini de duzina,pui un pusti de 12-14 ani,admin si se crede cel mai cel,si considera player-i precum gandacii de bucatarie,iar gyca este unu din adminii competenti,cred ca s-a precipitat luând aceasta decizie,ban,dar nu total gresita,cam 3 sferturi meritata - faptul ca nu a luat permanent il absolva de cateva comentarii colerice.pa o harta unde Ts sau Cts sunt dezavantajati la inceperea rundei,pozitionati cu spatele la adversar,este corect si logic sa se lase cateva secunde pt. a echilibra situatia,autorul acestei reclamatii n-are credibilitate,gyca a procedat in mare parte bine.

Ultima editare efectuata de catre ZidannE in 2009-07-14, 04:45, editata de 1 ori (Motiv : ortografia,mi-a fost foame)
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2009-07-14, 14:30

In principiu consider ca gycardo a procedat corect! ( Sa zicem ca a exagerat un pic, dar tot din dorinta de a tine jocul in limitele jucabilitatii )! In fond, d-aia sunt admini pe server, sa mai tempereze din elanul pe care il prind unii jucatori, atunci cand prind o harta mai slab conceputa!

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-06-19, 20:54