Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

Admin Iluminati Bitza

Distribuiți

Horatiu

masculin
    Numarul mesajelor : 4
    Varsta : 24
    Localizare : Bistrita
    Steam : Nu
    Activitate : 10
    Data de inscriere : 07/05/2009

Admin Iluminati Bitza

Mesaj  Horatiu la data de 2009-06-27, 16:44

In data de 27 iunie 2009 am primit ban permanent de la acest infect...ca altfel nu pot sa-i spun pe motivul ca il agresez psihic sau ce naiba vrea Smile)...nu stiu. Eu tot incerc sa va spun ca foloseste coade...si sunt 100% sigur de asta chiar daca nu am cum sa dovedesc. M-am saturat sa-l mai vad pe fraierul acesta cum se dezlantuie folosind evident coade atunci cand nu este online znoopy. Nu-mi pasa ca nu am voie sa-i reprosez asta pe server. Daca ma luati pe mine la rost... il rog pe znoopy sa-mi retraga adimnul si sa-mi opreasca contul pe forum...daca se poate. Pe acest server nu mai calc.

Ps: Jucam azi pe snow orange si m-am ascuns cum a inceput runda acolo sus unde este si grenada, dupa panoul ala...iar dupa vreo 10 secunde de cand m-am pitit acolo.. a inceput sa traga cineva... evident era Bitza (codatul infect , noua lui porecla)
    |ILLuminati|>Bitza
    Sergent
    Sergent

masculin
    Numarul mesajelor : 19
    Varsta : 31
    Localizare : Braila
    Steam : Nu
    Activitate : 30
    Data de inscriere : 13/06/2009

Re: Admin Iluminati Bitza

Mesaj  |ILLuminati|>Bitza la data de 2009-06-27, 17:16

Mda....ia sa vedem cu ce sa incepem....
    In primul rand invata sa vorbesti, ca nu ne tragem de sireturi...asta dovedeste cat de taran esti.
    In al doilea rand eu ti-am zis de atatea ori sa incetezi sa ma mai faci codat sau sa ma insulti...da vad ca tu nu ai tinut cont de ce ti-am spus, m-ai ignorat si ai primit ceea ce meritai.
    Eu cred ca am facut bine de ti-am dat ban....deoarece nu avem nevoie de admini care sa nu stie sa deosebeasca un codat fata de un jucator care stie sa joace.
    In al treilea rand eu am discutat cu znoopy pe tema aceasta...si cred ca o sa aprobe ceea ce am spus.
    Eu unul nu o sa-ti scot niciun ban...daca vor ceilalti admini sau znoopy sa-ti scoate ban-ul....nu am nimic impotriva....este decizia lor. Eu am spus ceea ce aveam de spus.
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2009-06-27, 17:24

Horatiu a scris:In data de 27 iunie 2009 am primit ban permanent de la acest infect...ca altfel nu pot sa-i spun pe motivul ca il agresez psihic sau ce naiba vrea Smile)...nu stiu. Eu tot incerc sa va spun ca foloseste coade...si sunt 100% sigur de asta chiar daca nu am cum sa dovedesc. M-am saturat sa-l mai vad pe fraierul acesta cum se dezlantuie folosind evident coade atunci cand nu este online znoopy. Nu-mi pasa ca nu am voie sa-i reprosez asta pe server. Daca ma luati pe mine la rost... il rog pe znoopy sa-mi retraga adimnul si sa-mi opreasca contul pe forum...daca se poate. Pe acest server nu mai calc.

Ps: Jucam azi pe snow orange si m-am ascuns cum a inceput runda acolo sus unde este si grenada, dupa panoul ala...iar dupa vreo 10 secunde de cand m-am pitit acolo.. a inceput sa traga cineva... evident era Bitza (codatul infect , noua lui porecla)

Daca nu ai dovezi nu mai posta aiurea!

Ambele cereri sunt aprobate! ( cont pe forum ban + ban server )!

|ILLuminati|>Bitza a scris:Mda....ia sa vedem cu ce sa incepem....
    In primul rand invata sa vorbesti, ca nu ne tragem de sireturi...asta dovedeste cat de taran esti.
    In al doilea rand eu ti-am zis de atatea ori sa incetezi sa ma mai faci codat sau sa ma insulti...da vad ca tu nu ai tinut cont de ce ti-am spus, m-ai ignorat si ai primit ceea ce meritai.
    Eu cred ca am facut bine de ti-am dat ban....deoarece nu avem nevoie de admini care sa nu stie sa deosebeasca un codat fata de un jucator care stie sa joace.
    In al treilea rand eu am discutat cu znoopy pe tema aceasta...si cred ca o sa aprobe ceea ce am spus.
    Eu unul nu o sa-ti scot niciun ban...daca vor ceilalti admini sau znoopy sa-ti scoate ban-ul....nu am nimic impotriva....este decizia lor. Eu am spus ceea ce aveam de spus.

Masurile administrative impotriva adminilor serverului le iau numai eu!

Nu aveai dreptul sa-i dai ban ( de nici un fel ) lui Hory, pentru ca si el..ca si tine , este admin pe server!

Am spus in repetate randuri, ca disputele intre admini se rezolva aici!

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-08-15, 08:50