Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

admin Blake

Distribuiți
    gicardinho
    Sergent
    Sergent

masculin
    Numarul mesajelor : 12
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti
    Steam : Nu
    Activitate : 19
    Data de inscriere : 09/05/2009

admin Blake

Mesaj  gicardinho la data de 2009-05-21, 06:11

*DEAD* BlaKe* : stf

AnGeL|oF|LoVe|gyCa7rDynHo : vb frumos

BlaKe* : nu vreau

AnGeL|oF|LoVe|gyCa7rDynHo : te rog!

BlaKe* : nu stiu ce inseamna te rog

*DEAD* AnGeL|oF|LoVe|gyCa7rDynHo : hai hai
    BlaKe* : unde ?

BlaKe* : lol avem gay aicei Smile
    *DEAD* Xeennon : off
    dann : hai hai
    Xeennon : ce *** ai blake
    AnGeL|oF|LoVe|gyCa7rDynHo : vb frumos

BlaKe* : ce naiba aveti cu hai hai

BlaKe* : unde vreti sa meregem

dann : no comm

*DEAD* dann : nuu

AnGeL|oF|LoVe|gyCa7rDynHo : de cand are admin . tovarasu blake

Xeennon : scz angel
    BlaKe* : vb frms
    AnGeL|oF|LoVe|gyCa7rDynHo : de isi permite cu mn glume

BlaKe* : tinere domn

Am Doi martori Dann si Xeennon. Eu nu l-am jignit.
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Re: admin Blake

Mesaj  znoopy la data de 2009-05-21, 08:03

Acum câteva zile , atrăgeam atenția unor admini asupra limbajului folosit , atât in conversațiile cu jucătorii , cât și cu ceilalți admini!
    în imaginile de mai sus, sunt dovezile clare ale celor reclamate de AngelOfLoveGycar7znHo! (sunt extrase direct de pe server)

Blake, nu înteleg de ce cauți motive de discuții aiurea! Ți-am dat admin pe serverul meu, ca să ai grijă, ca jucătorii sa se comporte în mod civilizat pe server , iar tu ..ce faci ca admin? Te cerți cu Angel!!!???? Nu..scuză-mă!!! Tu nu te-ai certat cu el, tu doar l-ai înjurat! Mda..și pe urmă au urmat insinuările "voalate" cu privire la orientarea sexuala , bazate pe nu știu ce "feeling" al tău..Pentru care motiv..habar nu am!

Gândește-te că pe AngelOfLoveGycar7znHo îl cunosc de câțiva ani , este un jucator bun și un admin cel puțin la fel de bun. De cate ori a jucat pe server , nu cred că a adus vreo jignire vreunui admin , nici măcar unui jucător! Omul chiar iși face treaba de admin! Schimbă hărțile , dă voturi ( atunci când trebuie ).

Ce să o mai lungesc ...iată ce spun eu, numai dacă și AngelOfLoveGycar7znHo este de acord!

Blake ..vii aici ..si iti ceri scuze față de AngelOfLoveGycar7znHo și daca omul iți acceptă scuzele , ștergem cu buretele cele intâmplate , iar eu voi rămane cu impresia că vei încerca să devii un admin bun și vei vedea cu alți ochi privilegiul de a fi admin pe un server!

Daca nu ți le acceptă , asta e! Pedeapsa pe care ți-o pot aplica , este să rămai fără admin ( și așa , din câte am vazut , nu prea te pasionează ).

Dacă până azi (joi 21.05.2009) la ora 18:00 nu ți-ai prezentat scuzele, consider ca ești total dezinteresat de acest aspect, și că doresti să renunți la admin pe serverul meu!

Dacă nu știi sa fii admin și totuși esti admin, măcar stai liniștit in banca ta, învață să fii admin și mai citește regulamentele serverului (care sunt puse pe forum ,sunt foarte puține și foarte necitite )!

Acum , dacă tot este deschis acest subiect , țin să mai atrag incă odată atenția asupra limbajului! Prea mulți de "stf" , "sms" , "mm" și alte abrevieri sau chiar cuvinte întregi, în cadrul chatului de pe server! Măcar de la admini am pretenția de a nu mai folosi asfel de cuvinte sau abrevieri!

Gândiți-vă că pot seta anumite chestii din server astfel încat să dea kick/ban/censure când se folosește un astfel de limbaj pe chat!
    Nu vreau sa ajungem la așa ceva!

Și încă ceva. Dacă serverul e gol , nu înseamnă că faceți ce vreți pe el! Dacă fiecare admin face ce-l taie pe el capul, acest server va rămâne gol pe vecie! O să urmaresc în continuare chat-urile serverului , și după terminarea concursului , adminii pe care ii mai prind folosind asemenea cuvinte, indiferent de situație, vor fi ex-admini!

Atât am avut de zis!

Sergent

masculin
    Numarul mesajelor : 12
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti
    Steam : Nu
    Activitate : 19
    Data de inscriere : 09/05/2009

admin Blake

Mesaj  gicardinho la data de 2009-05-21, 14:40

Parerea iti aparti in totalitate znoopy. Eu nu il iert nu merita o sa mai faca. Tu iei decizia finala nu am nici un fel de ura pe el pt. ca mi-a vorbit cum mi-a vorbit asta e. Serverul tau admini tai deci tu iei decizia.
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2009-05-21, 15:20

gicardinho a scris:Parerea iti aparti in totalitate znoopy. Eu nu il iert nu merita o sa mai faca. Tu iei decizia finala nu am nici un fel de ura pe el pt. ca mi-a vorbit cum mi-a vorbit asta e. Serverul tau admini tai deci tu iei decizia.

În aceasta situație, Blake, nu mai are sens să îți prezinți scuzele, deoarece, după cum vezi, ele nu vor fi acceptate!

Deci Blake , ai rămas fără admin!

Altă dată , poate o să pui mai mult preț pe privilegiul de a fi admin!

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-08-15, 08:50