Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

admini aiuriti..

Distribuiți
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 64
    Varsta : 27
    Localizare : braila
    Steam : Nu
    Activitate : 53
    Data de inscriere : 30/07/2008

admini aiuriti..

Mesaj  Error la data de 2008-10-16, 04:10

hey..marti...ieri adica..eram la ora de informatica..am avut .. 3 ore de curs...timp in care aproximativ o ora am jucat pe server...si restul timpului am jucat pe alt server..pentru ca pe acesta nu se putea...

era o harta maricica si cu putini oameni ...si eram de ceva timp pe ea...eu nu puteam sa fac un vot pentru ca nu aveam admin pe ip acela..si am intrebat daca se schimbe harta...sa schimbe cineva in caz afirmativ..si s-a facut un vot....

vote
    1) awp_india
    2) De_dust2_long *nu stiu sigur daca am scris bn la dust...dar fie...*

ideea era ca..se putea alege cam doar india..pentru ca eram vreo 4 insi...cam asa..si nu puteam juca...4 insi pe dust 2 long...in nici un caz..si am intrat pe india...Neutral votul de obicei se face ca sa se poata lua in considerare preferintele publicului...

pai daca faci un vot de genul acesta...mai bine..nu o mai faci..si schimbi direct pe ce harta vrei...k e mai simplu...nu mai e bataie de cap...

Rog adminii sa mai citeasca un regulament...sa mai observe pe cei mai experimentati ... nu mai actionati asa aiurea 8-)... dupa aceea va ganditi dc nu intra oamenii ...

eu venisem cu 4 oameni..sa intram...am stat eu putin pe server pana au downloadat ei cs...apoi am jucat pe alt server....si am mai intrat...in final..vreo 15 minute...pentru ca am gasit un fy_snow...am jucat pana la sfarsitul orei de curs...din toti acesti 4...nu a avut nici unul o impresie buna Wink ... toti acelasi gand...administratie proasta...la asta s'au gandit..erau langa mine cand se intampla chestia cu votarea... Wink
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Re: admini aiuriti..

Mesaj  znoopy la data de 2008-10-16, 04:18

1. Ai admin cu user si parola , deci poti fi admin de la orice pc , atata timp cat iti introduci in consola numele si parola ta!

2. Admini buni , as vrea si eu sa am , dar se pare ca nu prea sunt de gasit!

3. Situatia se va schimba radical dupa achizitionarea noului server!

Ultima editare efectuata de catre znoopy in 2008-10-16, 06:26, editata de 1 ori

Locotenent

masculin
    Numarul mesajelor : 26
    Varsta : 30
    Steam : Nu
    Activitate : 5
    Data de inscriere : 04/09/2008

Mesaj  light la data de 2008-10-16, 06:21

eu venisem cu 4 oameni..sa intram...am stat eu putin pe server pana au downloadat ei cs...apoi am jucat pe alt server....si am mai intrat...in final..vreo 15 minute...pentru ca am gasit un fy_snow...am jucat pana la sfarsitul orei de curs...din toti acesti 4...nu a avut nici unul o impresie buna Wink ... toti acelasi gand...administratie proasta...la asta s'au gandit..erau langa mine cand se intampla chestia cu votarea... Wink[/quote]

DA....si au trait fericiti pana la sfarsitul orelor...k au jukt snow.....end
    error deci nu mai face pe interesantu.....k ai intrat u ku 4 bambusi si faceati
    lag....mai ales u....eu am dat votu ala.si nu am de unde sa stiu ce
    harta vreti voi.in orice kz,snow se joak zilnc...de kte ori sa tot se
    repete? si nu o mai arde k nu ai putut intra ku admin...iti dai seama ce puteai sa faci? dadeai la vot snow Neutral ....salvai planeta Exclamation ... le skimbai radikl parerile tovarasilor tai...vede-au lumea ku alti oki la ce vot puteai sa dai u cyclops (altceva nu aveai ce sa bagi)..... iti dai seama toti sau gandit si nici unu n-a zis...asa k error a trebuit sa intre in mintea lor si sa traga el o concluzie din 4 pareri ..... care nu jukt nici makr o ora...si deja au o parere proasta despre admininstratia sv (toti),din kuza unui vot?..inseamna k am nenorocit sv....am pierdut 4 jucatori importanti.

Sincer kiar nust dc ai postat povestea asta...e acelasi poveste kre i-ai sc lui sl@p k a dat slay lu unu k nu salvase ostatecii Neutral
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2008-10-16, 06:27

light..tu esti unul dintre adminii buni , asadar ..poveste inchisa