Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

[MzQ]Paul - player 7 zile

Distribuiți
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

[MzQ]Paul - player 7 zile

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-30, 05:48

In urma abaterilor repetate ( flood sound + nerespectarea rank-urilor superioare ale adminilor , schimbarea hartii desi pe server se aflau admini mai mari in grad care i-au spus sa nu schimbe harta ) , adminul [MzQ]paul este suspendat 7 zile !

+

Suspendarea dreptului de a face cerere de marire admin , pana cand imi aduc eu aminte!

Vizitato
    Vizitator

Re: [MzQ]Paul - player 7 zile

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-30, 21:36

Bine lucrat,am observat si eu problema cu sunetele,dar am zis ca o sa se potoleasca dupa ce l-am atentionat,pe moment a ascultat dar se pare ca nu tine cont de acele "sfaturi" date de mine ! Asta e,din greseli se invata !

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-10-02, 21:12

znoopy a scris:In urma abaterilor repetate ( flood sound + nerespectarea rank-urilor superioare ale adminilor , schimbarea hartii desi pe server se aflau admini mai mari in grad care i-au spus sa nu schimbe harta ) , adminul [MzQ]paul este suspendat 7 zile !

+

Suspendarea dreptului de a face cerere de marire admin , pana cand imi aduc eu aminte!

mda .. l-am mai vazut facand asta dar nu ma postat pe forum ... FOLOSESTE CAM MULT SUNETELE SI PARCA A SCHIMBAT ODATA HARTA FARA VOT ...

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-12-11, 00:10