Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

O intrebare !

Distribuiți

Vizitato
    Vizitator

O intrebare !

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-28, 15:01

Am observat ca la uni admini mai mici au acces la amx_censure dar nu si la amx_uncensure.Cred ca ar trebui introdusa aceasta comanda de uncensure,ori sa le fie scoasa comanda censure ( repet : la cei mai mici in grad,la cei care au acces).
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Re: O intrebare !

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-28, 17:31

Mie nu mi se pare prea normal ! Dar ma mai gandesc! Mai astept si alte pareri!

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-29, 20:41

|ILLuminati|>Sl@pPsHoT a scris:Am observat ca la uni admini mai mici au acces la amx_censure dar nu si la amx_uncensure.Cred ca ar trebui introdusa aceasta comanda de uncensure,ori sa le fie scoasa comanda censure ( repet : la cei mai mici in grad,la cei care au acces).

sunt de acord cu uncensure si censure [mi s-a mai intamplat Smile)] si sa fie bagate la semi zei , zei si owneri Razz
    Yuki
    Sergent
    Sergent

masculin
    Numarul mesajelor : 14
    Varsta : 25
    Localizare : Braila
    Activitate : 0
    Data de inscriere : 29/07/2008

Mesaj  Yuki la data de 2008-09-30, 01:05

Daca doar ownerul are acces la amx_unban..si mi se pare corect asa..ca dup-aia se trezeste nu-stiu-care sa-i scoata ban-ul nu-stiu-carui prieten,ca stie el ca nu a jucat cu coduri Evil or Very Mad ..de ce ar fi altfel cu amx_uncensure?
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-30, 01:29

censure l-am lasat ca masura de precautie impotriva jucatorilor cu ip dinamic , care daca primesc orice fel de ban , se pot reconecta fara probleme!

Uncensure nu l-am lasat pentru ca nu mi se pare normal ca un jucator care a primit censure pe alt server , sa intre aici si sa ceara uncensure! Momentan , doar eu pot sa verifica modul in care un jucator a primit ban sau censure si in concluzie , sunt singurul care pot decide daca ii scot sau nu ban/censure !

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-30, 02:17

Daca un admin,intra cu un alt nick pentru a vedea activitatea unui alt admin aflat in probe/helper primeste censure?(motiv cod sau orice alt motiv),daca doreste sa intre cu adminu si isi da singur uncensure nu poate,daca pune un admin,nici acel admin nu poate pentru ca este helper/probe ? in cazul asta ce va face? va astepta pana va veni un owner,zeu pe server sa ii dea uncensure ? Sau isi instaleaza din nou cs ? Oricum a fost doar o propunere ! ( decizia apartine in totalitate lui znoopy).
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-30, 02:32

http://znoopy.forumz.ro/anunturi-informatii-si-reguli-f6/reguli-pentru-adminii-serverului-de-counter-strike-t45.htm

citeste la punctul 10

Si nu imi aduc aminte sigur , dar pe undeva am scris ca " am dat admin ca sa jucati cu el nu ca sa intrati undercover " !!

O sa verific , si daca nu am scris chestia asta , o sa o scriu!

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-30, 21:39

Pai daca imi amintesc eu bine,admin Zidanne a facut cam ce am zis eu acolo,problema cu schimbarea si verificarea adminilor aflati la "inceput" de rank ! Am zis ca e in binele adminilor si a serverului pentru a avea admini capabili sa rezolve orice problema/cearta intre playeri !

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-07-18, 15:09