Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

Slappshot

Distribuiți
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 64
    Varsta : 27
    Localizare : braila
    Steam : Nu
    Activitate : 53
    Data de inscriere : 30/07/2008

Slappshot

Mesaj  Error la data de 2008-09-20, 23:57

azi dupa amiaza .. in jur de orele 14-15 jucat cs_assault si slappshot(nu stau sa scriu numele cu toate chestiile pentru ca stiti despre cine vorbesc) a fost omorat de un jucator. Apoi acesta i'a dat slay runda urmatoare.
    Am intrebat "dc i'ai dat slay?"
    R: pentru ca se plimba aiurea in loc sa salveze ostatecii

El statea la panda si jucatorul a venit si l'a omorat.Nu am vazut nicaieri nici o "plimbare".

si i'am zis ca nu scrie nicaieri ca daca nu salveaza ostatecii are slay.
    Jucatorul poate face ce vrea. Poate sa stea la panda cand e cazul.Poate sa ii caute pe ceilalti sa ii omoare. Sau poate salva ostatecii "daca vrea". Nu este obligat de nimeni sa faca un anumit lucru. Daca vrei sa iti salveze cineva ostatecii neaparat atunci joaca cu niste BOTI .. cred ca ei sigur se vor duce sa salveze ostatecii.

oricum...slappshot dupa parerea mea se ofticase ca a fost omorat fara drept de replica si de aceea i'a dat slay..si dupa ce i'am zis parerea mea incepuse cu misto'uri..ca vai domle' eu nu am habar de cs..daca zic ca nu sunt obligat sa salvez ostatecii...

Vezi'ti de treburile tale si fa misto de oamenii tai nu de mine. Nu stii cine sunt , nu stii ce fac , nu stii nimic despre mine. Asa ca nu ai nici un drept sa faci misto.sa fie clar! Twisted Evil

pe mine nu ma intereseaza de ostatecii aia..eu omor pe cei din tabara adversa si punct. NU ma poate obliga nimeni sa fac ceva. E problema mea.

asa ca nu mai te crede cel mai tare. te'a omorat..nu trebuie sa ii dai slay sa ii arati ca tu esti admin.ca esti mai mare ca el. omoara'l si tu si gata. OFTICATU-LE !!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil affraid Sleep

Vizitato
    Vizitator

Re: Slappshot

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-21, 00:03

=))=))=))=))=))))) ejti pe din afara
    1. Eu eram mort de mult
    2. A intrat in baza..a iesit si a omorat pe cel ce statea pe rampa
    3. =))=))=))=)) ITI MAI SPUN INCA O DATA..PENTRU a 4 oara..ostateci is la bmb/ trebuie salvati/dezamorsati
    4. Intra pe Servere mai mari si incearca sa nu dezamorsezi/salvezi/plantezi bmb affraid affraid affraid

P.S : Pentru mine e ca "Topic Closed" !
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin

looooooooooool

Mesaj  Error la data de 2008-09-21, 00:07

ma uitam fix la joker...acel player

a ocolit toata cladirea..a urcat pe sus..a intrat pe conducta..a trecut de ostateci....a iesit prin acea gaurica .. si a ajuns deasupra ta...(tu stateai la acel container rosu..sau portocaliu..ce culoare o mai fi avand..pandeai..in caz ca ai uitat ) si el a venit si te'a omorat fara drept de replica..apoi s'a terminat runda..si tu i'ai dat s;ay..si a inceput discutia noastra..

si daca sunt ca bombele cE? trebuie sa dai slay daca nu salveaza? e problema lui.el moare.NU TU !!!
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-21, 00:17

Error ---tocmai ai fost avansat la semi-zeu ( nu ma face sa-mi para rau de acest lucru)

Citeste regulamentul de server si al adminilor!

Slap are dreptate ..se joaca dupa specificatiile hartii ...pe de_ se joaca la bomba , pe cs_ se joaca la ostateci..samd!

Sper ca am fost clar!

Slap este admin pe acest sv de mult ( si mai are admin si pe alte servere ) si nu cred ca ar da slay unui jucator din cauza a fost omorat de acesta , tocmai de aceea este indicat sa ai incredere in experienta lui de admin!

Si eu consider acest topic closed , cu mentiunea ca Error..fara sa te superi , ar trebui sa citesti regulamentele ( nu sa le inveti pe din afara )!

Bafta!

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-21, 00:18

problema lui..slay-ul lui =)).. si daca ma ofticam ..ii dadeam slay pe loc.. si direct.. in 2-3 sec.. nu il mai lasa-m 1 min..,sa se plimbe prin baza de la tero..si dupa aia..iese si omoara pe cel de pe rampa..deci....

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-21, 00:19

znoopy a scris:Error ---tocmai ai fost avansat la semi-zeu ( nu ma face sa-mi para rau de acest lucru)

Citeste regulamentul de server si al adminilor!

Slap are dreptate ..se joaca dupa specificatiile hartii ...pe de_ se joaca la bomba , pe cs_ se joaca la ostateci..samd!

Sper ca am fost clar!

Slap este admin pe acest sv de mult ( si mai are admin si pe alte servere ) si nu cred ca ar da slay unui jucator din cauza a fost omorat de acesta , tocmai de aceea este indicat sa ai incredere in experienta lui de admin!

Si eu consider acest topic closed , cu mentiunea ca Error..fara sa te superi , ar trebui sa citesti regulamentele ( nu sa le inveti pe din afara )!

Bafta!
    Corect.
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin

offffffffff

Mesaj  Error la data de 2008-09-21, 00:23

de exemplu daca sunt pe de_dust si nu vreau sa ma duc sa dezamorsez bomba imi da cineva slay ??

eu ma duc sa il omor pe un oarecare terrorist.. pentru ce sa primesc slay?
    nu mi se pare normal..

si apropo..am citit regulile si din cate stiu nu includ SLAY'uri daca nu te duci sa dezamorsezi bomba si te duci sa omori pe cineva.nu invat regulile.nu am 2 ani.m'a deranjat acel lucru. :-l

sorry de off-topic dar nu pot sa tac mereu..

slappshot... daca tot zici ca e forumul foarte misto.. NU MAI face spam pentru ca il strici.

ahhh..ma scuzi.. in caz ca nu stiai

Spam înseamnă:
    - Posturi scurte (5-6 cuvinte, o singură propoziție, etc.) și în care nu se spune nimic relevant, facute doar de dragul de a avea cât mai multe posturi
    - Exces de smileys (mai mult de 10 într-un mesaj, mai multi smileys unul dupa altul, etc.)
    - Mai multe mesaje consecutive sau repetarea aceluiași mesaj de mai multe ori
    - Topicuri care nu au nici o legatură cu sectiunea la care au fost deschise
    OffTopic = de exemplu la topic cu tutoriale grafica tu postezi ceva de filme
    Flame = mișto, caterincă, răspunsuri de genul "folosește google", "n00b" etc.

de obicei asta se considera SPAM...ceea ce tu faci peste tot..am vazut ca ori znoopy ori tu ori nu stiu cine altcineva iti mai sterge din raspunsurile la topicuri..
    mda..era logic sa faca cineva asta..

raspunsuri la topicuri de genul .. "quote .. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! " ... cam asa arata un raspuns de'al tau...sau .. "quote .. Corect "

si multe altele..

Ultima editare efectuata de catre Error in 2008-09-21, 00:28, editata de 1 ori
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-21, 00:28

Smile Nu trebuie sa te superi error !!

1. it`s just a game

2. Daca nu dezamorsezi bomba , posibil sa nu iti faca nimeni nimic , dar eu d-aia am admini pe server , ca sa aibe grija ca acel cineva care nu dezamorseaza bomba ( desi ar fi putut , ca asta ar trebui sa faca daca bomba e pusa iar el este ct ) , sa fie atentionat / pedepsit !

Colonel

masculin

daaaaaaaaaaa

Mesaj  Error la data de 2008-09-21, 00:30

da...ar trebui..si cum ai vrea sa dezamorsezi bomba daca un anumit slappshot sta la colt la panda...nu ar trebui sa il omori pe el primul?...da..il omori..si apoi vezi pe altul..ce faci? il lasi in pace? si te duci la bomba ta? sau te duci sa il omori? hmmmmmmm....oare ce se va intampla...am emotii...

si da..este doar un joc..si ar trebui jucat cu placere..dar cum sa joci cu placere cand se intampla lucruri deastea....
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-21, 00:36

imi vine sa va bat pe amandoi !!