Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

Refac serverul de cs 1.6?

Distribuiți

Sondaj

Refac serverul de CS 1.6?(dureaza maxim 4 zile) ( se blocheaza prea des)

[ 8 ]
    80% [80%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 2 ]
    20% [20%] 

Total voturi: 10
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Refac serverul de cs 1.6?

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-14, 15:19

Stati 3-4 zile fara serverul de cs , ca sa am timp sa-l rescriu , sa nu se mai blocheze?

Vizitato
    Vizitator

Re: Refac serverul de cs 1.6?

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-14, 16:32

pai odata si odata tot trebuie refacut..Very Happy:D:D
    wany
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 45
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Activitate : 8
    Data de inscriere : 16/08/2008

Mesaj  wany la data de 2008-09-16, 20:40

Very Happy sa nu fie asa de multe pluginuri .....la chat apare alyas scan Wany nuj ce plugin de fiecare data scaneaza orice jucator dar de ce ?
    pune te rog mai multe sunete :X ,si daca am avea si playeri e totul ok ! BAFTA!

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-16, 21:15

da ..scoate toate alea..si pune /hp...:X:X
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 64
    Varsta : 27
    Localizare : braila
    Steam : Nu
    Activitate : 53
    Data de inscriere : 30/07/2008

Poti reface serverul

Mesaj  Error la data de 2008-09-20, 07:04

Hey,

Eu sunt de parere ca serverul este cam mediocru. Inainte imi placea mai mult. As fi mai incantat daca ar aparea cat damage fac de fiecare data cand trag in cineva (cum aparea inainte) apoi precum zic si cei de mai sus , sa nu mai apara ca x a fost scanat si ca nu are nimic pentru ca si asa sunt niste balarii. Nu fac nimic bun. Zice ca domnul x este ok desi el are wall sau altele. Eu cred ca scrie doar la misto. Ai putea sa scoti toate chestiile Inutile si sa pastrezi doar ceva putin si bun.

Take Care !

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-20, 14:41

Error a scris:Hey,

Eu sunt de parere ca serverul este cam mediocru. Inainte imi placea mai mult. As fi mai incantat daca ar aparea cat damage fac de fiecare data cand trag in cineva (cum aparea inainte) apoi precum zic si cei de mai sus , sa nu mai apara ca x a fost scanat si ca nu are nimic pentru ca si asa sunt niste balarii. Nu fac nimic bun. Zice ca domnul x este ok desi el are wall sau altele. Eu cred ca scrie doar la misto. Ai putea sa scoti toate chestiile Inutile si sa pastrezi doar ceva putin si bun.

Take Care !

lol fratele meu... ala e un scan pentru aliasuri...si wall,aim,speed,spin,ogc,toate astea.. nu is aliasuri .. deci aliasurile sunt nijte scripturi care se baga in config.cfg.. sau un eu.cfg eu insemnand numele la cfg-u tau...problema e ca scanaru ala scaneaza toar cele cu aliasuri hight..zoomles si fastzoom..asta e cam singurele scripturi care le gaseste..Very Happy..
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin

looooooool

Mesaj  Error la data de 2008-09-20, 23:31

ma rog...tot o tampenie mi se pare Razz
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-21, 01:06

S-a notat! Luam masuri!

PS: scanu-ul de aliasuri este de la hl-guard , si crede-ma ..nu-s balarii..chiar face ceva ..si face bine ce face!

K.. o sa bagam la loc plugin-ul care arata damage-ul facut (desi nu e prea normala faza aia..majoritatea server-elor nu au asa ceva )

Un server mediocru ..asta e realitatea ! Mai bun nu ne permitem , din mai multe motive , dar incercam sa facem cat mai bine , cu ceea ce avem la dispozitie (hardware,software ...si sa nu uitam de resurse umane)....Nu uita ca tot ce e legat de znoopy.freedns.ro / znoopy.forumz.ro sunt produse facute/cautate/modificate/aranjate/cumparate numai de un singur om , si nu de o echipa de oameni ( asa cum se intampla de obicei in cazul serverelor de cs care trec de mediocritate!!!

Colonel

masculin

deeeeeeeeeeee

Mesaj  Error la data de 2008-09-21, 01:18

faza cu damage mi se pare frumoasa pentru ca mai vezi cand arunci o grenada daca tipul e in apropiere, poti sa banuiesti cat mai are inamicul..si multe altele..

ar fi un ATU fata de celelalte servere.

SI faza cu serverul ca e mediocu,mda..este..dar se poate si mai bine.este loc.doar ca atata timp cat se cere ajutor se va primi.asa ca cereti ajutor.
    faceti o rubrica pentru ajutor si cand e nevoie de ceva spuneti.si o sa vedeti ca veti primi ajutor.
    PS: in caz ca se face , ar fi ok ca lumea sa nu se astepte la nici un beneficiu in schimb. De exemplu x ii da un sunet ownerului si se asteapta sa fie facut semi-zeu dupa aceea.. noooooot

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-06-25, 19:46