Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

cerere marire admin SK * ConfecT

Distribuiți

Vizitato
    Vizitator

cerere marire admin SK * ConfecT

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-11, 15:08

Cool Nick:SK * ConfecT
    Varsta: 12

IP: 86.126.171.5
    Rank actual: super moderator
    Rank dorit:semi zeu
    Motiv: ma pricep mult mai bine in amxx si pluginuri.
    light
    Locotenent
    Locotenent

masculin
    Numarul mesajelor : 26
    Varsta : 30
    Localizare : bucuresti
    Steam : Nu
    Activitate : 5
    Data de inscriere : 04/09/2008

Re: cerere marire admin SK * ConfecT

Mesaj  light la data de 2008-09-11, 19:27

mda...vad k ai aprovizionat sv ku detoate k sa zicem asa.."desi suntem km multi" vb lui sl@p..Very Happy .... dar dak restu sunt de akord...(makr de proba) atunci pro bounce .....ZICE-TI SI VOI CEVA ! Surprised

Bafta alien si sper sa nu ne parasesti pe perioada scolii Smile)

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-11, 19:48

pai..nah.ce sa zic...e treaba lui znoopy..cu marirea de admin..Very Happy..nustiu...prefer sa ma abtin !

Vizitato
    Vizitator

nu va voi parasi

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-11, 21:37

light a scris:mda...vad k ai aprovizionat sv ku detoate k sa zicem asa.."desi suntem km multi" vb lui sl@p..Very Happy .... dar dak restu sunt de akord...(makr de proba) atunci pro bounce .....ZICE-TI SI VOI CEVA ! Surprised

Bafta alien si sper sa nu ne parasesti pe perioada scolii Smile)

nu o sa va parasesc niciodata .. fie ceo fi Smile Razz Mad
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 64
    Varsta : 27
    Localizare : braila
    Steam : Nu
    Activitate : 53
    Data de inscriere : 30/07/2008

loooooolll

Mesaj  Error la data de 2008-09-20, 07:36

SK * ConfecT a scris: Cool Nick:SK * ConfecT
    Varsta: 12

IP: 86.126.171.5
    Rank actual: super moderator
    Rank dorit:semi zeu
    Motiv: ma pricep mult mai bine in amxx si pluginuri.

1. Comentez pentru ca din cate stiu eu este un subiect de discutii si cred ca am putin voie sa zic si eu cate ceva
    2. Nu cred ca ai un motiv foarte intemeiat. Multa lume se pricepe in multe lucruri si nu primeste ceea ce vrea. Puteai macar sa spui de ce vrei sa ajungi semi zeu. doar ca sa apari mai mare ca ceilalti sau ce? Nu te inteleg. nu iti ajunge sa schimbi harti + vot , sa dai ban/kick , sa faci poze la altii si multe altele ce poti face ca super moderator Neutral
    3. Plus ca ai o varsta foarte firava. Ma rog, oi fi bun la cs, este problema ta cate ore stai in fata pc-ului.Nu am pretentii la o viata personala la varsta asta. Eh .. ma rog, fiecare cu parerile lui.
    4. Si ma intreb , ai "aprovizionat" forumul cu chestiile astea ("inutile" din punctul meu de vedere) doar pentru avansare sau doar de plictiseala?? zic inutile pentru ca ma uitam la jocurile alea on-line si am vazut doar la 1 singur joc 4 commenturi.si restul de zeci de jocuri neatinse.cateva views poate ale tale sau nush ale cui dar nu mi se pare ceva folositor daca nu zice nimeni nimic. *nu erau topicuri blocate Wink *
    wany
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 45
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Activitate : 8
    Data de inscriere : 16/08/2008

Mesaj  wany la data de 2008-09-21, 00:33

am acelasi rank ca tine super moderator si deocamdata nu vreau nimic ,ii multumesc lui znoopy ca macar nu mai sunt hleper ,as zice sa te multumesti cu ce ai ca ,,dumnezeu iti da,dumnezeu iti ia" cazul nostru ,,znoopy iti da ,znoopy iti ia" bafta

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-09-21, 00:39

cum am mai spus si cum a mai spus si znoopy..adminele se obtin greu,si se sterg(i-au) usor
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Mesaj  znoopy la data de 2008-09-21, 00:54

Ma mai gandesc confect ! E drept ..observ ca esti activ pe server si pe forum!

Posibil sa te avansez in cateva zile!

PS: Imi place cand aud si alte pareri , pentru ca eu nu pot si omniprezent , dar vazand parerile altor admini , imi pot face si eu o idee generala despre o anumita problema/cerere!

Sergent

masculin
    Numarul mesajelor : 14
    Varsta : 26
    Localizare : Braila
    Activitate : 0
    Data de inscriere : 29/07/2008

Mesaj  Yuki la data de 2008-09-21, 06:29

Felicitari pentru activitatea pe server..pe forum vad ca postat de parca e postatul e hobby-ul lui din copilarie..trecem cu vederea ca are doar 12 ani, nu prea conteaza asta...dar parca a primit o marire de admin destul de curand si pentru semi-zeu..ma asteptam sa vina cu un motiv mai bun decat "ma pricep mult mai bine in amxx si pluginuri" ..daca ar fi dupa mine..ti-as zice sa mai stai o vreme super-moderator..ca nu e chiar cel mai rau dintre ranguri..oricum, e decizia lui znoopy

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-09-24, 09:53